Konkurso nugalėtojai

Džiaugiamės, kad prisijungėte prie mūsų organizuotos parodos-konkurso „Aš – dizaineris“ ir kūrėte nuostabias kaukes bei lėles. Mūsų darželį papuošė nepakartojama 80-ties kaukių ir lėlių paroda, kuri džiugina vaikus, tėvelius, darbuotojus ir svečius. Taip pat labai smagu, kad visi taip aktyviai balsavote.

Sveikiname visus dalyvius! Visoms kaukėms yra išrinktos nominacijos, kurias paskelbsime kovo 11 dieną kartu su diplomais ir dovanėlėmis.

Ir žinoma, skelbiame nugalėtojus….

Daugiausia balsų surinkusi kaukė yra VARŪNA (Nr. 15). Ją pristatė Vilniaus lopšelio-darželio „Užupiukas“ auklėtinė Austėja Grikietytė, 5 m. kartu pedagoge  Agne Kalinauskiene.

15

Daugiausia balsų surinkusi lėlė yra OŽYS (Nr. 74). Ją kūrė Vilniaus lopšelio-darželio „Giraitė“ auklėtinis Denas Krivelis, 6 m. kartu su mama Julija Kriveliene.

74

Vaikų balsas – daugiausiai vaikų balsų surinkusi kaukė yra VELNIAS (Nr. 60). Tai Kauno Šančių lopšelio-darželio auklėtinių Patricijos Pečiulytės, 7 m. ir Emilijos Kundelytės, 6 m. bei jų pedagogių Daivos Bisigirskienės ir Ginos Jurevičienės atsiųstas darbas.

60

Vaikų balsas – daugiausiai vaikų balsų surinkusios lėlės yra ARKLYS (Nr. 36) ir MORĖ (Nr. 63). Arklį kūrė Otilija-Marija Ražinskaitė su šeima. Ji Vilniaus lopšelio-darželio „Giraitė“ auklėtinė. Morę kūrė Augustinas Cikanauskas, 2 m. su savo močiute. Jis lanko Vilniaus Salininkų lopšelį-darželį. Šį darbą pristatė pedagogė Virginija Politikienė.

36  63

Tėvų balsas – daugiausiai tėvų balsų surinko kaukė RAGANA ŽINYČIA (Nr. 48). Ją atsiuntė Kauno lopšelio-darželio „Rasytė“ auklėtinis Jogaila Vaivada, 5 m. kartu su pedagoge Vaida Stankevičiūte.

48

Darbuotojų ir svečių balsas – daugiausiai jų balsų surinkusi kaukė OŽYS (Nr. 54). Tai Vilniaus lopšelio-darželio „Pabiručiai“ pedagogės Vilijos Vensaitės sukurta kaukė.

54

Na, o visi tie, kurie norite pasigrožėti šiomis kaukėmis dar galite atvykti pas mus iki kovo 31 dienos.

Užgavėnių linksmybės

IMG_20200225_100956

Ir maži ir dideli salininkiečiai mėgsta švęsti Užgavėnes. Kaip ir kasmet darželio kieme visi persirengėliai linksminosi: šoko, dainavo, varžėsi rungtyse su Lašininiu ir Kanapiniu. Varėm žiemą…., bet šiais metais jos varyti nereikėjo. Tačiau žiema apie save priminė – vos apie ją pakalbėjus iš dangaus pradėjo kristi didelės snaigės, kurios tirpo Morės laužo liepsnose.  Po to dar į laužą sumetėme visus blogus darbus ir ėjome skanauti blynų…. Tokių skanių blynų kaip Salininkų darželyje daugiau niekur nesurasite!  Skaitykite toliau

Konkursas-paroda „Aš – dizaineris“

Picture 1 of 81

Kviečiame Jus apžiūrėti nepakartojamą 80 – ties Užgavėnių kaukių ir lėlių parodą. Tai šalies švietimo įstaigų bendruomenių kūrybiniai darbai, kuriuos konkursui-parodai „Aš – dizaineris“ pateikė pedagogai iš 11-os šalies miestų bei rajonų: 19-os Vilniaus miesto ikimokyklinių įstaigų, 3-jų Kauno, 1-os Kauno rajono, 2-jų Klaipėdos miesto, 2-jų Panevėžio rajono, po 1-ą Marijampolės, Šakių, Šakių rajono, Tauragės, Telšių ir Visagino švietimo įstaigos.

Labai džiaugiamės dalyvių kūrybiškumu, išradingumu ir aktyvumu.

Apžiūrėję parodą Jūs galite balsuoti už 3 labiausiai patikusius darbus, komentaruose įrašydami jų numerius (numeris yra nuotraukos viršuje prie kaukės ar lėlės pavadinimo).

Nugalėtojai bus paskelbti jau vasario 28 dieną.

Na, o visi, kurie galite apžiūrėti šią parodą gyvai – galite tai padaryti iki kovo 31 d.

Šeimų viktorina

IMG_20200217_103912

Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos,
Ąžuolai žaliuos, žemėj Lietuvos…

Pirmadienio rytą garsiai skambant kiekvienos grupės skanduotėms, sugiedojus himną ir mažose rankelėse plazdenant trispalvėms, darželyje prasidėjo šeimų viktorina „Tegul žydi laisvė“, skirta Vasario 16-osios minėjimui.

Visi susikaupę ir su didele atsakomybe už save ir už draugą komandomis atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą. Susumavus visus rezultatus – laimėjo DRAUGYSTĖ, o kiekviena grupė gavo nominaciją už vienybę, gausumą, sumanumą, spalvingumą, linksmumą ir tautiškumą.

Labai džiaugiamės dideliu būriu mūsų vaikučių tėvelių, senelių ir broliukų bei sesyčių….

VARDAN TOS LIETUVOS TEGUL ŽYDI LAISVĖ!

Užrašė auklėtoja Vilma Skaitykite toliau

Duonutės kelias

84207852_483578972532148_6874353903257780224_na„Drugelių“ grupės vaikučiai parodė savo draugams vaidinimą apie ilgą ir įdomų Duonutės kelią nuo mažo grūdelio iki kasdienio mūsų stalo. Vaikai sužinojo, kad vasario 5-oji yra šv. Agotos Duonos globėjos diena. Dar suprato, kodėl vilkas duonos nevalgo, o vaikams nuo šiandien duonutė yra pati skaniausia.