Svarbu tėvams

Šiuo metu švietimo įstaigų veikla yra stabdoma nuo 2020 m. kovo 13 d. iki balandžio 17 d.

Vadovaujantis Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdžio protokolu 2020 m. kovo 12 d. Nr. A16-213/20 (2.6.2.1-CIV), pedagogams yra sudarytos sąlygos dirbti nuotoliniu būdu. Interneto svetainės skiltyje Grupės yra skelbiamos savaitės temos. Be to, kviečiame jungtis prie bendrų įstaigos veiklų, projektų, parodų. Savo veiklos su vaikais atspindžius (nuotraukas, mintis, pastebėjimus ir kt.) prašome siųsti grupių auklėtojoms arba veiklų organizatoriams.

Informacija dėl ugdomosios veiklos nuolat papildoma ir atnaujinama. Skaitykite toliau

Žemės valanda

Pranešame, kad renginys Vilniaus rotušės aikštėje, skirtas Žemės valandai, kovo 28 d. neįvyks.

Tačiau… kodėl gi mums nenusiuntus meilės žinutės Žemei, o per ją – Žmogui ir nepasakius, kad nepaisant nieko, TU MUMS RŪPI, ŽEME? Dabar ypač svarbu tai išreikšti.

2020 m. kovo 28 d. nuo 20.30-21.30 val. vietos laiku žmonės visame pasaulyje vienijasi dėl šio tikslo. Būkime ir mes to dalimi – kviečiant vaikus, tėvelius,  pedagogus prisijungti prie šios akcijos namuose, uždegant žvakelę, o gal suformuojant iš jų mandalą ar kokį nors gražų simbolį, kaip dėkingumo ženklą Žemei, Lietuvai, protėviams, šeimoms… Skaitykite toliau

Logopedės pagalba

Sveiki.

Likdami namuose turime galimybę atsigręžti į savo brangiausius žmones, pabūti su jais. Tai padės nuvyti ir liūdnas mintis, jei tokios aplanko. Kad buvimas būtų dar naudingesnis, siūlau kartu su vaikais pasimokyti. 

Jei kiltų klausimų, galite skambinti logopedei Rasai telefonu 868249322 (nuo pirmadienio iki penktadienio 11.00 – 13.00 val. bei 18.00 – 19.00 val.) arba rašyti į el. paštą: kapittolina@gmail.com.

Logopedės užduotys yra perkeltos į Meniu juostelėje atsiradusią skiltį PAGALBA VAIKUI (Logopedas).