Dėl darbo laiko

Gerbiami tėveliai (globėjai),

Nuo birželio 1 d. keičiasi grupių darbo laikas, grįžtame prie įprasto darbo laiko:

Visos grupės dirbs nuo 7.00-17.30 val.

Budinti grupė „BITUTĖS“, kuri dirbs nuo  6.30-18.30 val.

Vis dar dirbsime karantino sąlygomis, todėl asmenys atlydintys vaikus privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes ar kt.).

 Linkime gražaus savaitgalio ir švęskime Vaikų gynimo dieną, kuri minima birželio 1 d.

Administracija

Vaikų temperamento tipai

Psichologės Jelenos pamokėlė vaikams apie tai, kaip pasakyti kitiems, kad pykstu (pagal Kimochis metodiką) 

Pranešimas tėvams „Kimochis personažo Balandės Meilės charakterio bruožų apžvalga (ir palyginimas su panašaus temperamento vaikais) bei patarimai tėvams, kaip paskatinti vaiką naudoti draugiškumo signalus“

Negadinkite vaikui žaidimo!

Kodėl šiais laikais, kai tiek daug nuostabių žaislų, skirtų fantazijai, savarankiškumui ir aktyvumui lavinti, šiuolaikiniai vaikai turi vis didesnių problemų su žaidimais? Jie visiškai nesuinteresuoti žaisti, nenori žaisti patys, nori, kad prisijungtų kas nors iš šalies. Kartais mes patys nepastebime, kaip atmušame vaikui bet kokį norą žaisti.

Pirmoji klaida. Žaislus perkame sau, o ne vaikui

Vietoje to, kad nupirktume žaisliuką, kuris vaikui patinka,  perkame tai, kas patinka būtent mums. O jeigu dar tėvai savo pačių vaikystėje jautė žaislų deficitą, tai atėję į parduotuvę, jie šluos nuo lentynų viską iš eilės. Toks perteklius ir persisotinimas galiausiai sukelia tiek vaikui, tiek tėvams nuobodulį.

1 Skaitykite toliau

Sveikatiados iššūkis

Kviečiame prisijungti prie dar vieno

,,Sveikatiados“ iššūkio –

RENKUOSI SVEIKATAI PALANKIUS UŽKANDŽIUS!

Priimkite šį iššūkį ir parodykite vaikams, kokius sveikatai palankius užkandžius verta valgyti ir kokius produktus Jūs renkatės užkandžiaudami namuose: riešutus, vaisius, džiovintus vaisius ar daržoves. Iš šių produktų galite:

kurti įvairius paveikslėlius,

– piešti sveikų užkandžių receptus ar

– tiesiog nufilmuoti savo sveikų užkandžių receptą.

Sveikai valgyti ir smagu, ir sveika!

 Savo nuotraukas, piešinių nuotraukas ar video prašome atsiųsti iki birželio 1 dienos į darželio svetainę adresu: salininkaidarzelis@gmail.com

atsisiųsti atsisiųsti (2) atsisiųsti (1)

Devintoji stebėjimo savaitė

Auklėtoja Ingrida devynias savaites stebėjo ir fiksavo dešimties augalų augimo procesą bei stebėjimo pabaigai viską sudėjo į šį filmuką. Tai dovana visiems mažiems ir dideliems gamtos mylėtojams – dairykitės aplinkui, stebėkite, grožėkitės, palieskite, užuoskite nuostabų pavasario žydėjimo stebuklą.