JONINĖS

Joninės, Rasos – tai labai senas tradicijas turinti vasaros saulėgrįžos šventė, kuri žymi ilgiausią dieną ir trumpiausią naktį. „Bitučių“ grupės vaikai rytą pradėjo bėgiodami po rasą. Vėliau rišo gėlių rėmelius, kuriuos darė kartu su savo tėveliais. Smagiausia buvo patiems juos puošti gėlėmis ir papuošti aikštelės pavėsinę.

Užrašė meninio ugdymo vadovė Janina104945342_268782177688967_8293742001262897912_n (1) Skaitykite toliau

Informacija tėvams

Informuojame, kad nuo birželio 17 d. bus mokamas ugdymo lėšų mokestis už kiekvieną darbo dieną.

Nuo liepos 1 dienos keičiasi budinčios grupės „Bitutės“ darbo laikas nuo 6.30 iki 18.00 valandos.

Prašome tėvus, atvedant bei atsiimat vaikus kuo trumpiau būti darželio patalpose ir teritorijoje, vadovaujantis birželio 16 d. Sveikatos apsaugos ministro sprendimu dėl rekomendacijų asmenims, atlydintiems vaikus dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones bei kontakto ribojimo  su asmenimis į kurių pareigas neįeina tiesioginis darbas su vaikais.

Žirniukų vasara

 

Pasaulį, aplinką vaikai pažįsta bendraudami, stebėdami, tyrinėdami, eksperimentuodami, kurdami – tenkindami savo poreikį pažinti, sužinoti, atrasti. Vasara, tam labai tinkamas metas, kai viskas aplinkui atgyja, auga, žydi, juda, keičiasi. „Žirniukų“ grupės vaikučiai darželio kieme stengiasi susigalvoti sau įvairiausių veiklų, kažką atrasti naujo, išbandyti, pasidalinti šiais atradimais su draugais ir auklėtoja. Labai smagu lupos pagalba stebėti lysvėse augančias vaistažoles, medžio kamieno žievę, ropojančius žeme vabaliukus.. Žaisdami su vandeniu vaikai stebi, kaip daiktai panardinti į dubenį su vandeniu vieni skęsta – kiti plaukia.

Kalti vinis į medinę kaladėlę patinka ne tik berniukams, bet ir mergaitėms. Gera vasarą leisti laiką su draugais.

Užrašė auklėtoja Gema

Futboliukas namuose

fut

Dėkojome visoms vaikučių, atsiuntusių nuotraukas, šeimoms!

Taip pat auklėtojai Linai, kuri žaidžia futboliuką darželyje bei jos šeimos nariams ir augintiniams, kurie dovanoja nuotaikingą futboliuką namuose!