Gerbiami tėveliai/globėjai,

Informuojame, kad nuo šių  metų lapkričio 9 dienos ikimokyklinis ugdymas bus vykdomas įprastu būdu.

Primename apie  būtinumą  laikytis šių pagrindinių saugumo principų:

1. Griežta grupių izoliacija. Vaikai nuolatos dalyvauja tos pačios grupės veiklose;
  2. Stengiamasi užtikrinti, kad kiekviena grupė patektų į patalpas per atskirus įėjimus;
  3. Vaikai atvyksta į darželį iki 9 val.;
  4. Likus namuose ir toliau grupių savaitės ugdymo planą, nuorodas ir rekomendacijas surasite įstaigos svetainės skiltyje „Nuotolinis ugdymas“ (spustelėjus vaiko grupės pavadinimą ir skiltį – savaitės tema);
  5. Saugumo ir higienos reikalavimų laikymasis: socialinė distancija, atlydintys ir priimantys vaikus asmenys privalo dėvėti apsaugines kaukes;
  6. Darželį lankančius vaikus, tėvai su kaukėmis atveda iki įstaigos durų (į patalpas neužeidami).
  7. Karščiuojantys ar turintys peršalimo simptomų vaikai grupės veikloje nedalyvauja;
  8. Tėvų susirinkimai griežtai organizuojami tik nuotoliniu būdu;
  9. Keramikos būrelio veikla bus vykdoma įprasta tvarka.

Informuojame apie Salininkų lopšelio-darželio direktoriaus priėmimo valandas tėvams:

Antradieniais: 16.00-18.00

Ketvirtadieniais: 8.00-10.00

Tel. 852358355

Kviečiame būti kaip niekada atsakingiems, laikantis visų saugumo reikalavimų, saugoti save ir kitus!

Administracija

Vabaliukų šokis

Norime pasidžiaugti nuotaikingu „Drugelių“ grupės vaikučių „Vabaliukų šokiu“, kurį paruošė muzikinio ugdymo vadovė Janina, šokių mokytoja Viktorija ir auklėtoja Lina. Sparnelius vabaliukams  sukūrė auklėtoja Ruslita. Su šiuo pasirodymu dalyvaujame respublikiniame muzikiniame festivalyje „Kelionė į muzikos šalį“.