Sveikiname!

SVEIKINAME KONKURSO-PARODOS „AŠ – DIZAINERIS 2021“ NUGALĖTOJUS!

Šiais metais mūsų konkurse-parodoje dalyvauja 51 darbas, kuriuose yra kūrybiškai atvaizduoti 29 lietuvių liaudies pasakų personažai. Populiariausios pasakos buvo: „Katinėlis ir gaidelis“, „Eglė žalčių karalienė“  ir „Dangus griūva“. Darbeliai atkeliavo iš 7 Lietuvos miestų ir 11 Vilniaus miesto vaikų ugdymo įstaigų. Šiais metais tik nedaugelis gali šią parodą aplankyti gyvai, dėl to truputį gaila. Tačiau pirmą kartą nepaprastai daug balsų už labiausiai patikusius darbelius sulaukėme iš virtualios parodos, esančios mūsų darželio svetainėje, lankytojų. Viso 996 komentarai. Tai nominacija – „Tėvelių balsas“. Daugiausia, virš arba netoli 300 balsų surinko 3 darbeliai, todėl visus ir nusprendėme apdovanoti. Tačiau ne mažiau vertingi ir svarbūs yra mūsų darželio vaikučių bei darbuotojų balsai. Jie turėjo galimybę gyvai apžiūrėti ir džiaugtis šia paroda bei išsirinkti 3 jiems labiausiai patikusius darbelius. Jų pasirinkimas konkurso dalyviams pelnė – „Vaikų balso“ ir „Darbuotojų balso“ nominacijas.  Šį kartą net keli šių nominacijų darbeliai surinko vienodą balsų skaičių, todėl ir apdovanotų darbelių net 5.

Daugiausia balsų internetu surinko:

Ema Zabitytė, 3 m. ir jos darbelis „Kiškis“ iš lietuvių liaudies pasakos „Kiškio lūpos“. Pedagogė Danguolė Kaminskienė. 1

Brigita Rapšytė, 3 m. ir jos darbelis „Katinėlis“ iš pasakos be galo „Molio katinėlis“. Pedagogė Rita Garalienė.

Abi mergaitės lanko Mažeikių lopšelį-darželį „Žilvitis“.

Austėja Kieravičiūtė, 4 m. ir jos darbelis „Eglė“ iš pasakos „Eglė žalčių karalienė“. Pedagogė Rasa Bertlingienė. Austėja lanko Vievio lopšelį-darželį „Eglutė“.

Daugiausia vaikų balsų surinko:

Simonas Mikalajūnas, 4 m. ir jo darbelis „Lapė“ iš lietuvių liaudies pasakos „Lapė ir sūris“. Simonas darbelį kūrė su mama Alina Mikalajūniene.

Paulina Gustaitė, 4 m. ir jos darbelis „Katinėlis ir gaidelis“ iš to paties pavadinimo pasakos. Pedagogė Virginija Politikienė.

Simonas ir Paulina lanko Vilniaus Salininkų lopšelį-darželį.

Daugiausia darbuotojų balsų surinko:

Paulina Gustaitė, 4 m. ir jos darbelis „Katinėlis ir gaidelis“ iš to paties pavadinimo pasakos. Vilniaus Salininkų lopšelio-darželio pedagogė Virginija Politikienė.

Luknė Ladygaitė, Žydrūnė Kūčaitė, Ignas Ivaška, Majus Vinciūnas iš Panevėžio lopšelio-darželio „Varpelis“ ir jų kartu su pedagoge Dovile Šiudeikiene sukurtas darbelis „Didysis margas genys“ iš sakmės „Kodėl genys margas?“

Milana Vinickaitė, 6 m. iš Vilniaus rajono Lavoriškių gimnazijos. Ji kartu su pedagoge Justyna Suchockiene sukūrė „Gaidelį giedorių“ iš pasakos „Naivusis gaidelis“.

6 7

Visiems nugalėtojams bus padovanotos foto knygos su visų parodos dalyvių darbais. Apie jų išsiuntimą paštu, informuosime įstaigas jų nurodytu el. paštu.