Su Kovo 11-ąja!

Salininkų lopšelis-darželis sveikina savo bendruomenę su Su Kovo 11-ąja –  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

2021 metais minimi Lietuvos Nepriklausomybės 31 metai, džiaugiuosi, kad Salininkų lopšelio-darželio iniciatyva rengiamas festivalis „Žaidžiame senovę“ tampa gražia ir suburiančia tradicija. Šiais metais visus kviečiame šokti, pamėgti  ir išbandyti lietuvių liaudies šokius.

Prie mūsų prisijungė Vilnius miesto lopšeliai-darželiai: „Gabijėlė“, „Malūnėlis“, „Žvangutis“, „Žibutė“, „Berželis“, „Vėjelis“, „Pilaitukas“, „Markučių lopšelis-darželis“, bei VGTU inžinerijos licėjaus liaudies šokių grupė „Susivyki“.

Kartu su savo ugdytiniais kovo 9 d. pasipuošę tautiniais rūbais pasinersime į lietuvių šokių sūkurį ir švęsime laisvę, pasitikdami kovo 11-osios Nepriklausomybės dieną.  Vaikai  kartu su savo grupės draugais ir pedagogais, o mes visi  kartu mintimis.

Tegul Jūs lydi sėkmė, gerovė, džiaugsmas, o kiekvieno iš Jūsų dėka šis festivalis tampa šviesi erdvė, kurioje ugdomas darbštus, sąmoningas ir pilietiškas Lietuvos jaunimas.

Administracija