Šeimos diena

Sveikiname didelę ir gražią Salininkų lopšelio-darželio bendruomenę su Tarptautine šeimos diena! Tegul Jus visus džiugina darželio kieme pražydusios tulpės. IMG_20210514_145630 (1)Darželio koridoriuje vaikams yra atidaryta nuotraukų paroda – „Aš ir mano šeima“.IMG_20210514_164142Šeima – tai pati pirmoji aplinka, į kurią patenkame vos gimę. Šeimoje mokomės bendrauti ir mylėti, pasitikėti, dėmesingai išklausyti, suprasti ir pagelbėti. Labai daug šeimoje reiškia švelnus žodis, apkabinimas, dėmesingas žvilgsnis, palaikymas, šypsena. Pagarbus ir atviras bendravimas vienija šeimos narius bei kuria gerus santykius, kurie palieka neišdildomą pėdsaką mūsų gyvenime.IMG_20210514_164057 (1)

Dėl kalio jodido tablečių

Gerbiami  tėveliai ir darbuotojai,

Vilniaus miesto savivaldybės Civilinės saugos skyrius prašo priminti Jums, kad vilniečiai, deklaravę savo gyvenamąją vietą Vilniaus mieste ir iki šiol neatsiėmę kalio jodido tablečių, kviečiami jas atsiimti nemokamai didžiosiose miesto vaistinėse
(pateikus vaistininkui savo ir (ar) vaiko asmens kodą (-us)).

Pažymėtina, kad kalio jodido tabletės – prevencinė priemonė, skirta
apsaugoti skydliaukę nuo žalingo radioaktyviojo jodo poveikio. Prašytume
atkreipti dėmesį, kad vartoti kalio jodido tabletes reikėtų tik įvykus
branduolinei avarijai ir tik tada, kai tą rekomenduotų Sveikatos apsaugos
ministerija.

Būtume dėkingi, jei šia informacija visi Jūsų bendruomenių nariai
pasidalintų kuo plačiau ir su savo artimaisiais, giminėmis, pažįstamais,
kaimynais, bičiuliais – visais, kuriems ji gali būti svarbi, kad kuo daugiau
žmonių atsiimtų vaistinėse jiems skirtas tabletes.

Daugiau informacijos: www.vilnius.lt/jodas<http://www.vilnius.lt/jodas>“

Dėkojame už pagalbą!

Linksmosios rankutės

Gegužės 4 dieną „Boružiukų“ grupės vaikučiai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų ankstyvojo amžiaus vaikų šokio projekte „Linksmosios rankytės“.

„Mažieji boružiukai“ puikiai įsisavino higienos ir savitvarkos įgūdžius per kūrybiškumą bei aktyvų judėjimą. Gerai nusiteikę ir drąsiai vaikučiai sušoko šokį „Plaunu plaunu rankutes“.

Užrašė meninio ugdymo vadovė Janina Dulinskienė