Informacija

Gerb. bendruomenės nariai,

Siekiant efektyviau valdyti koronaviruso infekcijos plitimą, darželyje vykdomas grupių aplinkos paviršių ėminių tyrimas, kuris kartojamas kas dvi savaites.

Tyrimas atliekamas  molekulinės genetikos metodu koronaviruso infekcijos pėdsakams nustatyti, jo ėminiai imami nuo įvairių, dažnai liečiamų aplinkos paviršių.

Pažymime, kad organizuojant tokį tyrimą darželyje yra įprastai laikomasi visų aplinkos higienos reikalavimų, o ėminiai imami, kai grupės patalpos yra tuščios. Antrasis ėminių ėmimas bus atliekamas 18 d. nuo 1000 val. iki 1130 val.  Skaitykite toliau

Kamštelių vajus

1634290853421Vilniaus Salininkų lopšelio-darželio ugdytiniai kartu su pedagogais dalyvavo socialinės iniciatyvos „EKODAIKTAI.LT“ projekte „Kamštelių vajus“ ir 3 metus iš eilės rinko plastikinius kamštelius. Projekto tikslas – skatinti mąstyti „žaliai“, puoselėti kūrybiškumą ir ugdyti komandinį darbą. Visi konkursui pateikti kamšteliai bus perdirbti į žaidybines edukacijoms skirtas detales. Perdirbimas vyks Vaikų ir jaunimo edukacijų erdvėje „Gervių lizdas“.

Mūsų komanda surinko 25 kilogramus plastikinių kamštelių ir buvo apdovanota padėkos raštu, pieštukais ir pasakų knyga „Laimės ąžuolas“. Šį projektą visus tuos metus darželyje globojo auklėtoja Lina Radžiūtė-Poguda.

Dėkojame Linai už tvaraus švietimo idėjų puoselėjimą! Bei nuoširdžiai dėkojame visiems už kantrybę ir idėjos palaikymą! – sako projekto autorė Birutė Jakučionytė.