Šv. Martyno diena

Šiandien „Paukščiukų“ grupės vaikučiai paminėjo Šv. Martyno dieną (lapkričio 11 d.). Pasipuošę piemenukų drabužėliais vaikai „nusikėlė“ į lietuvių senolių kasdienybę. Visi kartu minė mįsles, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, dainavo piemenukų daineles ir sužinojo kaip galima spėti orus pagal gamtos reiškinius. Pavyzdžiui, „jei Martynas su bradu, tai Kalėdos su ledu“. Rytmetis visiems suteikė daug džiugių emocijų!255162475_1074080626755399_1293919976137760539_nUžrašė Virginija Politikienė

Muzika ir spalvos

IMG_20211111_090724,,MUZIKA IR SPALVOS 2021″ –  projektas, kuriame dalyvavo „Žirniukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis bei meninio ugdymo pedagoge Gaile.

Vaikučiai susipažino su vienu iš 14-os K. Sen Sanso siuitos „Žvėrių karnavalas“ kūrinių, analizavo jų nuotaiką, aptarė, kokios spalvos atspindi kūrinio pobūdį. Klausydamiesi nuostabių akvariumo garsų bei didingos vėžlio muzikos, vaikai piešė personažus ir stengėsi perteikti jų charakterio savybes spalvomis.

Užrašė Gailė Krakauskienė

Skaitykite toliau

Vilnius sveikiau

SVEIKA, DARŽELIO BENDRUOMENE!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai, „Vilnius sveikiau“ komanda Skaitykite toliau