„Mažieji čiurlioniukai“

„Bitučių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtojomis ir meninio ugdymo pedagoge Gaile dalyvavo Utenos vaikų lopšelio – darželio „Gandrelis“ organizuotame respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų jaunųjų talentų festivalyje „Mažieji čiurlioniukai“ – „Žiemos peizažas“ . Šio festivalio tikslas – puoselėti prigimtinį vaiko kūrybiškumą, lavinti fantaziją, formuoti estetinį skonį, grožio sampratą.

Ugdytiniai klausėsi P. Čaikovskio muzikos ir stebėdami M. K. Čiurlionio paveikslą „ŽIEMA“ piešė piešinius žiemos tema.

Filmuko nuoroda: https://youtu.be/DN1WQktO9v8IMG_20220111_155253

Trys karaliai

6 (1)Sausio 6 d. „Trijų karalių” šventę darželyje pasitikome su šešėliu teatru ir Tomie de Paola pasaka „Istorija apie tris išminčius, atvykusius iš Rytų“. Danguje pastebėję žvaigždę, kuri išpranašavo gimimą naujojo karaliaus Jėzaus, Trys karaliai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, keliauja į Betliejų, jo surasti. Istorija, mokanti nepasiduoti pavydui, sekti tiesos ir šviesos keliu. Šventę užbaigėme piešimu ant veidelių. Vaikai rinkosi, kokiu pasakos personažu nori būti.4 (1)5 (1)7 (1)1 (1)89

Užrašė ir vaidino teatro meno specialistė Božena Aleksandrovič

Kviečiame dalyvauti!

19Kviečiame prisijungti prie šalies įstaigų bendruomenių kūrybinių darbų konkurso-parodos „Aš – dizaineris 2022″ ir pridedame konkurso nuostatus.

Konkurso tikslai – skatinti pilietinį ugdymą sužadinat domėjimąsi Lietuvos didikų apranga bei aktyvinti Lietuvos švietimo įstaigų bendruomenės narių bendradarbiavimą ir kūrybiškumą. Konkurse kviečiami dalyvauti Lietuvos švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai ir jų pedagogai kaip vaikų darbų koordinatoriai. Šiais metais pasirinkta Lietuvos didikų aprangos tema galėtų paskatinti vaikus domėtis, kaip seniau rengdavosi ir puošdavosi kilmingi žmonės bei fantazuoti kuriant savitus karalių, kunigaikščių, bajorų, dvarininkų ar jų damų drabužius.

Nuotraukoje: praeitų metų konkurso dalyvės Darijos Akimovos darbelis.