Rudenėlio šventė

IMG_20221026_101529Mūsų darželyje šiandien vyravo šilta ir linksma nuotaika. Vaikai labai laukė Rudenėlio šventės. Į salę sugūžėjo visi darželio vaikai pasipuošę rudeninėmis karūnomis: „Grybukai“, „Lašeliai“, „Lapeliai“. Senelės ir senelio darže augo „Daržovės“. Visi šoko, dainavo, deklamavo eilėraštukus. Šventėje vaikus aplankė netikėti svečiai – Moliūgas ir Ežiukas su pilna pintinėle grybų. Svečiai kartu su vaikais žaidė ir linksminosi.  Rudenėlis paliko pilnas pintines obuolių, kuriais vaikai vaišinosi grupėje ir dalijosi šventės įspūdžiais.Smagu matyti vaikų šypsenas ir džiaugsmą!

Užrašė Janina Dulinskienė Skaitykite toliau

Sveikinimas muzikai

BITUČIŲ PIANINAS 3„Bitučių“ ir „Drugelių“ grupių vaikučiai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte-parodoje „Sveikinimas muzikai“, skirtame paminėti Tarptautinę muzikos dieną. Susipažinome su muzikos instrumentais – pianinu, būgnu, gilinome muzikines žinias apie juos, kūrėme meninius darbelius. 1666616077618 (1)1666616453658 (1)

Užrašė Gailė Krakauskienė

Vaikų odontologų baimė

Mieli tėveliai (globėjai, rūpintojai),

Suprantame, kad dažnai būna neramu prieš pirmus Jūsų vaiko apsilankymus pas odontologą, kaip svarbu, kad vaikui neatsirastų baimė gydytojui, o jeigu jis ją jaučia, laiku atrasti tinkamų būdų kaip tą baimę įveikti.

Tikime, kad žinote kaip svarbu nuo ankstyvo amžiaus ugdyti ir formuoti pasitikėjimą gydytoju odontologu bei įprasti reguliariai profilaktiškai pasitikrinti burnos ertmės sveikatą, kadangi vaikystėje suformuoti įpročiai išlieka visam gyvenimui. Primename, kad kasdienė kruopšti burnos ertmės higiena ir reguliarūs apsilankymai pas odontologą yra veiksmingiausias būdas užkirsti kelią dantų pažeidimams, dantenų ligoms ar sąkandžio patologijai.

Suprasdami, kokia didelė atsakomybė tenka tėvams padedant vaikams įveikti odontologų baimę, paruošėme ir dalinamės su Jumis šiomis rekomendacijomis.

„Vilniaus sveikiau“ komanda

Vaikų odontologų baimė