Psichoedukacinės programos valandėlės

IMG_4429 Dalinamės akimirkomis iš darželio logopedės Rasos ir psichologės Jelenos vedamų psichoedukacinių pamokėlių.

„Drugelių” grupės vaikai kartu su Mike Pūkuotuku plėtojo savo kūrybiškumą, o taip pat ugdė kritinį mąstymą.IMG_4425

IMG_4798„Žirniukų” grupės vaikai smagiai ir prasmingai praleido laiką kartu su Kimochis Kate mokindamiesi svarbių įgūdžių: ar galima be leidimo imti svetimus daiktus, liesti kitą žmogų jam prieštaraujant, kaip pasakyti „ne”?

Užrašė Jelena ŽolonkoIMG_4800a

Saugaus eismo valandėlė 2

316113059_527568109221772_2493439716069963598_nLapkričio 22 dieną „Drugelių“ grupės vaikai salėje susitiko su policijos pareigūnu. Visi įdėmiai klausėsi jo pasakojimo, kaip saugiai pereiti gatvę. Prisiminė šviesoforo spalvas ir ką jos reiškia. Buvo nustebinti, kai policininko drabužiais aprengė ir mūsų grupės draugas Aretas. Vaikai drąsiai rodė, kaip išmoko saugiai eiti per gatvę. O kadangi buvo tokie gudručiai, tai dovanų gavo atšvaitus. Į grupę grįžome džiugiai nusiteikę.

Užrašė Janina Dulinskienė Skaitykite toliau

Sveikinimosi diena

Šiandieną – lapkričio 21-ąją, minime pasaulinę sveikinimosi dieną. Darželio vaikučiai nori užkrėsti geru pavyzdžiu ir palinkėti, jog kiekviena diena taptų nuoširdžių ir nuotaikingų pasisveikinimų diena!
Tad šypsokimės ir sveikinkimės!
Užrašė Gailė Krakauskienė

Robotų diena

InCollage_20221115_122954773 Nuo pat ankstyvaus ryto „Drugeliai“ turėjo begalę darbų. Konstravo įvairiausius robotus (robotas – šuo, robotas – kirmėlė ir kt) bei apvedžioję juos ant popieriaus lapo spalvino. Pabaigus šį nelengvą, bet be galo įdomų darbelį vaikai stebėjo vaizdo įrašus kaip šoka robotai, o paskui patys pabandė jais būti! Visi vaikučiai rodė kaip šoka jų sukurti robotai, kokius judesius atlieka.
Pašokus atrodo jog jau viskas, visi darbai nuveikti, bet dar ne. Laukė dar viena smagi užduotis. Grupės robotukas Halkas papasakojo vaikams liūdną istorija, jog jis viską pamiršo ir neprisimena kaip reikia judėti. Vaikai tuoj pat suskubo jam į pagalbą ir priminė Halkui kaip reikia judėti į priekį, atgal, į kairę ir į dešinę.
Štai taip „Drugeliai“ smagiai susipažino su robotais.InCollage_20221115_123344995
Užrašė Kamila Aleksandrovič

Tolerancijos namas

IMG_4656 “Žirniukų” grupės vaikai šiandien dalyvavo Tolerancijos dienos minėjime: klausėsi pamokančios pasakos apie draugystę. Visi kartu diskutavo apie tai, kada verta sakyti „ne” net geriausiam draugui ir kokiu būdu, tai padaryti geriausiai.IMG_4651IMG_4653 Užrašė Jelena Žolonko