Išvyka į M. Mažvydo biblioteką

„Žirniukų“ grupės išvyka į M. Mažvydo biblioteką

Šiandien mūsų grupės vaikai lankėsi M. Mažvydo bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje. Iš darželio važiavome autobusu, vaikai klegėjo, dairėsi pro langus, pasakojo, kad jau šiais keliais važiavo su tėveliais. Autobusui sustojus prie bibliotekos padėkojome vairuotojui ir visi nužingsniavome į biblioteką. Čia mus pasitiko malonios bibliotekininkės, kurios papasakojo, kad tokia didelė biblioteka yra vienintelė Lietuvoje. Pavadinta dvasininko Martyno Mažvydo vardu, kuris išleido pirmąją lietuvišką knygą. Vaikai klausėsi skaitomos knygelės apie profesijas, o paskui galėjo apžiūrėti, pavartyti knygeles, jų bibliotekoje labai labai daug. Smagiai nusiteikę grįžome į darželį, vaikai sakė, kad būtinai apsilankys bibliotekoje su tėveliais.

Užrašė Gema Steponėnienė

„Bitučių“ grupės išvyka į M. Mažvydo biblioteką

Šiandien ,, Bitučių “ grupės mažieji knygų mylėtojai leidosi į smagią ir turiningą pažintinę kelionę į M. Mažvydo nacionalinę biblioteką. Vaikai susipažino su jaukiomis, žaismingomis aplinkomis, drauge pavartė knygeles, prisiminė abėcėlės raides, klausėsi skaitomos Quentin Greban knygelės „Kai aš užaugsiu…“ apie profesijas  ir bandė įsivaizduoti kas kuo bus užaugę. Pasisėmę teigiamų emocijų su džiugia pavasariška nuotaika grįžome į savo darželį.

Užrašė Janina Eidukaitienė