Konkursas-paroda „Aš – dizaineris“

Picture 1 of 81

Kviečiame Jus apžiūrėti nepakartojamą 80 – ties Užgavėnių kaukių ir lėlių parodą. Tai šalies švietimo įstaigų bendruomenių kūrybiniai darbai, kuriuos konkursui-parodai „Aš – dizaineris“ pateikė pedagogai iš 11-os šalies miestų bei rajonų: 19-os Vilniaus miesto ikimokyklinių įstaigų, 3-jų Kauno, 1-os Kauno rajono, 2-jų Klaipėdos miesto, 2-jų Panevėžio rajono, po 1-ą Marijampolės, Šakių, Šakių rajono, Tauragės, Telšių ir Visagino švietimo įstaigos.

Labai džiaugiamės dalyvių kūrybiškumu, išradingumu ir aktyvumu.

Apžiūrėję parodą Jūs galite balsuoti už 3 labiausiai patikusius darbus, komentaruose įrašydami jų numerius (numeris yra nuotraukos viršuje prie kaukės ar lėlės pavadinimo).

Nugalėtojai bus paskelbti jau vasario 28 dieną.

Na, o visi, kurie galite apžiūrėti šią parodą gyvai – galite tai padaryti iki kovo 31 d.

191 komentaras

1. Balsuoju už Vilniaus lopšelio-darželio „Berželis “ Pčiolki“ grupės vaikus ! 4!

Atsakyti ↓

2. Balsuoju už Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ „Kūlverstukų“ grupės vaikus ! 37!

3. Spalvingasis velniukas! Labai faina! Balsuoju už Nr. 15- Austėja Grikietytė, 5 m. Vilniaus lopšelis-darželis „Užupiukas“ Agnė Kalinauskienė <3