Informacija tėveliams

Gerbiami tėveliai/globėjai,

Šiame nelengvame karantino laikotarpyje dėkoju Jums už bendradarbiavimą, kantrybę, sutelktumą ir solidarumą. Tik kartu būsime stipresni! Norėčiau pranešti, kad balandžio mėnesį dirbsime ta pačia karantino tvarka, laikantis grupių izoliacijos principo. Grupių darbo laikas priklauso nuo tėvų poreikio. Šiuo metu Salininkų lopšelį-darželį lanko iki 76 procentų ugdytinių.

Informuoju, kad nuo kovo 27 d. įsigaliojo privalomas švietimo įstaigų darbuotojų periodinis testavimas. Darbuotojai turintys tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su vaikais yra vakcinuoti/testuojami.

Keičiasi nuotolinio ir kontaktinio darbo tvarka:

Kūno kultūra vyks antradieniais ir ketvirtadienis lauke arba salėje, priklausomai nuo oro sąlygų.

Muzikinio ugdymo valandėlės vyks pirmadieniais ir trečiadieniais salėje.

Šokiai antradieniais ir ketvirtadieniais vyks salėje.

Logopedė balandžio mėnesį dirbs nuotoliniu būdu. Prašome tėvus registruotis individualiai pamokai: elektoriniu paštu – kapittolina@gmail.com arba telefonu +37068249322.

Psichologo konsultacijai galite registruotis elektoriniu paštu: elena.zolonko@gmail.com Emocinio ugdymo programos „Kimochis“ pamokėles galite rasti darželio svetainėje (Pagalba vaikui/psichologas).

Dėkoju, kad 1,2 procento GPM skiriate savo vaiko ugdymo įstaigai. Džiaugiuosi, kad aukoja ne tik esamų vaikų tėveliai, bet ir kiti artimieji. Būtume dėkingi, jei ir šiais metais savo pajamų mokestį už 2020 metus paskirtumėte mūsų įstaigai. Pervesti lėšas Jūs galite kiekvienais metais iki gegužės 1 d. Nuoroda https://deklaravimas.vmi.lt/

Primenu, kad susipažinti su 2020 metų įstaigos finansine ataskaita galite čia

Kviečiu aktyviai balsuoti už mūsų darželį, kuris dalyvauja projekte-konkurse „Gyventi sveikai – gera!“ 

Būkime visi sveiki!

Direktorė, Natalija Peganova

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *