Kviečiame dalyvauti!

19Kviečiame prisijungti prie šalies įstaigų bendruomenių kūrybinių darbų konkurso-parodos „Aš – dizaineris 2022″ ir pridedame konkurso nuostatus.

Konkurso tikslai – skatinti pilietinį ugdymą sužadinat domėjimąsi Lietuvos didikų apranga bei aktyvinti Lietuvos švietimo įstaigų bendruomenės narių bendradarbiavimą ir kūrybiškumą. Konkurse kviečiami dalyvauti Lietuvos švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai ir jų pedagogai kaip vaikų darbų koordinatoriai. Šiais metais pasirinkta Lietuvos didikų aprangos tema galėtų paskatinti vaikus domėtis, kaip seniau rengdavosi ir puošdavosi kilmingi žmonės bei fantazuoti kuriant savitus karalių, kunigaikščių, bajorų, dvarininkų ar jų damų drabužius.

Nuotraukoje: praeitų metų konkurso dalyvės Darijos Akimovos darbelis.