Psichologas

Darželio psichologė Jelena pasiruošusi Jus konsultuoti telefonu viso karantino metu. Prašome kreiptis el. paštu elena.zolonko@gmail.com

Pamokėlė vaikams apie tai, kaip padrąsinti save pagal Kimochis metodiką.
 
Psichologės Jelenos Žolonko pranešimas tėvams apie ekranų poveikį vaiko raidai, emocinei būklei, fizinei sveikatai. Taip pat pateikiamos rekomendacijos dėl vaikų saugaus naudojimosi ekranus turinčiais prietaisais.

Psichologės Jelenos pamokėlė vaikams apie tai, kaip pasakyti kitiems, kad pykstu (pagal Kimochis metodiką) 

 

Pranešimas tėvams „Kimochis personažo Balandės Meilės charakterio bruožų apžvalga (ir palyginimas su panašaus temperamento vaikais) bei patarimai tėvams, kaip paskatinti vaiką naudoti draugiškumo signalus“

Pranešimas tėvams apie lopšinių poveikį vaiko raidai, emocinei būklei, santykiams su tėvams „Lopšinių nauda vaiko raidai“.

Pasaka „Ar žinai kaip aš tave myliu“?

Pamokėlė apie Lipšniakojės emocijas – “Kaip tu jautiesi, Lipšniakoje?” pagal Kimochis metodiką.

Balandės meilės pamokėlė vaikams apie draugiškumo signalus pagal Kimochis metodiką

Kimochis pamokėlė “Kaip tu jautiesi, Kate?” Katė drąsiai pasakoja, kaip ir kodėl taip jaučiasi, parodydama vaikams, kad galima atvirai kalbėti apie visus savo jausmus.

Pasaka apie taisyklų svarba, draugystę ir mamos meilę. 

Pamokėlė vaikams „Kaip tu jautiesi, Balande Meile?” pagal Kimochis metodiką

Pamokėlė vaikams Debesėlio emocijos pagal Kimochis metodiką

Pamokėlė vaikams apie akių kontaktą pagal Kimochis metodiką

 Pranešimas tėvams apie “ne dabar” signalą pagal Kimochis metodiką. Pastaba: “Ne dabar” signalas buvo praktikuojamas “Bitučių” grupėje.

Audio pasaka tėvams ir vaikams “Bučinys delne”. Ši pasaka gali būti labai naudinga aptariant su vaiku išsiskyrimo baimę ir liūdesį.

Audio pasaka tėvams ir vaikams “Kišenė, pilna bučinių”. Ši pasaka gali būti labai naudinga, aptariant su vaikais vyresnio vaiko pavydo jausmą jaunesniajam, o taip pat ir tai, ar tėvų meilės užteks visiems vaikams.

Pranešimas tėvams “Skaitymo galia: kodėl reikia skaityti vaikams”.

Pamokėlė vaikams apie pykčio valdymą pagal Kimochis metodiką.

Pranešimas tėvams apie pykčio valdymą.

Pamokėlė vaikams apie žodžius, kurie žeidžia pagal Kimochis metodiką „Kate, kalbėk gražiai!“

Pranešimas tėvams apie knygų skaitymo svarbą vaikams ir rekomenduojamų knygų sąrašas – „Knygos, kurios suartina ir leidžia geriau pažinti vaikus“.